Prof. Kolak i prof. Markić sudjelovali na međunarodnim konferencijama

Red. prof. dr. sc. Ante Kolak i izv. prof. dr. sc. Ivan Markić sudjelovali su na konferencijama ”Improving the quality of life of children and youth”, koja se od 21. do 23. lipnja 2024. godine održavala u Istanbulu, Turska i znanstvenoj konferenciji „Faktori neuspeha darovitih: Kako ih prevazići?“ koja se održala 5. srpnja 2024. godine u Vršcu, Srbija.

Profesori su individualno prezentirali rezultate istraživanja znanstvenih radova „Logoterapijski pristup dosadi u osnovnoškolskom obrazovnom sustavu“ i „Pedagoški potencijal znanstvenih radova iz područja logoterapije objavljenih u Republici Hrvatskoj“ (Turska) a zajednički rezultate istraživanja međuvršnjačkih prijateljskih odnosa darovitih učenika objavljenih u radu pod naslovom „Jesu  li daroviti učenici uspješni u prijateljskim odnosima? – kvaliteta međuvršnjačkih prijateljskih odnosa darovitih učenika.