Kontakt

ODSJEK ZA PEDAGOGIJU
Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Ivana Lučića 3
10 000 Zagreb

Tajništvo
Kristijan Nikolić
Telefon: 01/4092-167
Faks: 01/4092-880
E-mail: pedagogija@ffzg.unizg.hr
Broj sobe: C-203

Radno vrijeme tajništva za studente: 10:00 – 12:00h i 13:00 – 15:00h

Pročelnica
dr. sc. Barbara Kušević, izv. prof.
Tel: 01/4092-168
E-mail: procelnica-pedagogija@m.ffzg.unizg.hr
Konzultacije: ponedjeljkom od 12:30 do 14:30 i prema dogovoru
Broj sobe: C-225

Zamjenik pročelnice
dr. sc. Ivan Markić, izv. prof.
Tel: 01/4092-169
E-mail: imarkic@m.ffzg.hr
Broj sobe: C-205

Voditelj doktorskog studija
dr. sc. Ante Kolak, red. prof.
Tel: 01/4092-169
E-mail: akolak@ffzg.unizg.hr
Broj sobe: C-205

Zamjenik voditelja doktorskog studija
dr. sc. Zvonimir Komar, izv. prof.
Tel: 01/4092-165
E-mail: zkomar@ffzg.unizg.hr
Broj sobe: C-226

ECTS koordinatorica
dr. sc. Ana Širanović, doc.
Tel: 01/ 6120-211
E-mail: mobilnost-ped@ffzg.unizg.hr
Broj sobe: C-226a

ISVU koordinator
dr. sc. Zoran Horvat, asistent
Tel: 01/4092-211
E-mail: zohorvat@ffzg.unizg.hr
Broj sobe: C-226a

Knjižničarka
Višnja Novosel, voditeljica Knjižnice
Zbirka za pedagogiju, Zbirka za skandinavistiku, Centar za obrazovanje nastavnika
Tel: 01/4092-270; kućni 2270; p. 5.7. (5. kat)
E-mail: vnovosel@ffzg.unizg.hr

Povjerenstvo za etičnost u pedagogijskim istraživanjima
dr. sc. Marija Bartulović, izv. prof., predsjednica (mbartulo@ffzg.unizg.hr)
dr. sc. Dejana Bouillet, red. prof., članica (dbouille@ffzg.unizg.hr)
dr. sc. Ružica Jurčević, članica (rjurcevi@ffzg.unizg.hr)

Studentski predstavnici

Prijediplomski studij
Prva godina
Predstavnica: Barbara Dabčević, e-mail: bdabcevi@ffzg.hr
Zamjenica: Dorja Petra Gajan, e-mail: dgajan@m.ffzg.hr

Druga godina
Predstavnica: Ivona Filipić, e-mail: ifilipic@ffzg.hr
Zamjenica: Antonija Ledinko, e-mail: aledinko@ffzg.hr

Treća godina
Predstavnik: Eugen Evačić, e-mail: eevacic@m.ffzg.hr
Zamjenica: Marla Iva Nakić, e-mail: manakic@m.ffzg.hr

Diplomski studij
Prva godina
Predstavnica: Lucija Jareš, e-mail: ljares@m.ffzg.hr
Zamjenica: Ena Veljača, e-mail: eveljaca@m.ffzg.hr

Druga godina
Predstavnik: Ruben Elenkov, e-mail: relenkov@m.ffzg.hr
Zamjenica: Barbara Kiš, e-mail: bkis@m.ffzg.hr

Klub studenata pedagogije Filozofskog fakulteta u Zagrebu
Službena stranica: https://ksp.ffzg.unizg.hr/
E-mail: kspfilozofskifakultet@gmail.com