Promjena termina ispita kod prof. dr. sc. Vedrane Spajić-Vrkaš u jesenskom roku

Slijedom upute za skraćivanje jesenskog ispitnog roka za studente 3. godine preddiplomskog studija zbog mogućnosti upisivanja diplomskih studija, a uzimajući u obzir velik broj studenata koji polažu razlikovne ispite iz kolegija čija je nositeljica prof. dr. sc. Vedrana Spajić-Vrkaš, ovim putem vas obavještavamo da se mijenjaju termini ispita u jesenskom roku za sve kolegije prof. dr. sc. Spajić-Vrkaš i to prema sljedećem rasporedu:

Jesenski ispitni rok
KOLEGIJ DATUM VRIJEME
Antropologija odgoja i obrazovanja 7. rujna

14. rujna

21. rujna

14:00h
Interkulturalizam i obrazovanje
Obrazovanje za ljudska prava i građanstvo
Međunarodno obrazovanje 7. rujna

14. rujna

21. rujna

15:30h
Kritičke teorije obrazovanja
Politike obrazovanja
Europsko obrazovanje

Ispiti se polažu na daljinu (online) putem sustava Omega unutar posebnog e-kolegija pod nazivom „Ispiti- prof. VSV“ (lozinka za pristup glasi: ispiti20). Iznimno je važno da svi studenti koji su prijavili stare rokove da ih odjave u ISVU sustavu što je prije moguće, kako bi se mogla napraviti izmjena termina.