Klub studenata pedagogije traži volontere/ke

Klub studenata pedagogije će u 1. mjesecu započeti sa svojom novom programskom sekcijom – CRTICE IZ PRAKSE. Ovu aktivnost uvodimo kako bi studentima pedagogije približili rad pedagoga u svim njegovim mnogobrojnim oblicima – od najpoznatijih državnih institucija kao što su vrtići, osnovne i srednje škole te manje poznatih privatnih i poluprivatnih poduzeća kao štu su ljudski potencijali, rad u udrugama, rad u poliklinikama ili čak otvaranje vlastitih biznisa!

Upravo zbog toga smo odlučili intervjuirati Maju jerčić kao našu prvu gošću u ”Crticama iz prakse”. S obzirom kako Maja ima poprilično opsežno iskustvo iza sebe, želimo osigurati kako nam baš niti jedna sitnica neće izostati i za to trebamo TEBE. Ako želiš sudjelovati u osmišljavanju i pripremi pitanja za intervju ili želiš vidjeti BTS snimke iz prve ruke, onda nam se javi na kspfilozofskifakultet@gmail.com. Čekamo tvoju prijavu!