Studentima pedagogije dodijeljena nagrada “Franjo Marković” za izradu zbirke pedagoških radionica

Na proslavi Dana Fakulteta, koja se održala 15. listopada 2021., dodijeljena je nagrada “Franjo Marković” grupi studentica i studenata pedagogije za zbirku pedagoških radionica “Zna i može”, namijenjenu senzibiliziranju za rad s darovitim učenicima u osnovnoj školi, koju su izradili pod mentorstvom prof. dr. sc. Ante Kolaka.

Odsjek za pedagogiju upućuje iskrene čestitke prof. dr. sc. Kolaku i svim studentima koji su sudjelovali u izradi zbirke: Petra Tumbri Taban, Dora Štrok, Ana Lalić, Josipa Grbinićek, Tamara Drašković, Adrijana Stojanović, Nikolina Brcko, Jakši Milatiću, Mija Čorak, Anđelka Bartulović, Lara Deskar, Katja Dugonjić, Katarina Rudar, Ivona Pišpek, Terezija Gerbus, Hana Josić, Veronika Gajšak, Franka Kraševac, Glorija Popović, Mirna Crnković, Nera Kolić, Patricija Nizek, Petar Vidu Keserici, Robert Ercegu, Klara Krijan, Kristina Burić, Andrea Čandrlić, Lucija Demović, Anamarija Bagarić, Isabela Ahac, Marija Bočkaj, Una Lovreković, Marijana Bliznac, Klara Bračun, Amadea Đurinić, Željka Mihovilić, Danijela Fudurić, Matea Bošnjaković, Sandra Cepić, Ana Marija Kartelo, Marija Malenica, Nikolina Dajčić, Manda Pozaić, Gabrijela Pavković, Ivan Goletić, Nikolina Ristić, Barbara Kovačević, Marta Vrgoč, Ena Domitrović, Ana Haramustek, Paula Vukas, Lea Crnobrnja, Lucija Vlašić, Melita Ostojić, Željka Veronika Horvat, Lara Akik Osonički, Katarina Gačić, Valerija Gašparec, Ana Šestanović, Maja Momirović, Lucija Marović, Iva Kostelac, Antonijo Vicković, Mirta Mlikotić, Igor Dončević i Franjo Papec.

Bravo!