Klub studenata pedagogije objavio prvu epizodu “Crtica iz prakse”

Klub studenata pedagogije je na svojem Youtube kanalu objavio prvu epizodu novog serijala – Crtice iz prakse, opušteni i iskreni razgovori sa pedagozima koji pričaju i dijele svoja iskustva iz prakse. Serijal je prije svega namijenjen studentima pedagogije kako bi se u formatu intervjua/podcast-a upoznali s detaljima poslova pedagoga u svim sektorima. Uz studente pedagogije, serijal je namijenjen svima koji su zainteresirani za teme pedagogije koje će se obrađivati u pojedinim epizodama. U prvoj epizodi prolazimo kroz teme građanskog odgoja i obrazovanja, kritičke pedagogije, rada s mladima i općenito rada u civilnom sektoru.

Poveznica za 1. epizodu:  https://www.youtube.com/watch?v=xVTtCzHhIes&t=148s&ab_channel=KlubstudenatapedagogijeFFZG

32 thoughts on “Klub studenata pedagogije objavio prvu epizodu “Crtica iz prakse”