Poziv na volontiranje na Festivalu jednakih mogućnosti

Pozivaju se studenti na volontiranje na 21. Festivalu jednakih mogućnosti, koji će se održati od 23. do 25. svibnja 2023. na Trgu bana Jelačića u Zagrebu. Festival predstavlja osobe s invaliditetom koje s drugim umjetnicima nastupaju u glazbeno-scenskom i likovnom programu, te u edukacijskorekreacijskim i sportskim igrama. Svrha je festivala predstavljanje stvaralačkih mogućnosti izvođača programa, šireći poruku da i osobe s invaliditetom trebaju uživati ista prava i obveze poput drugih građana. Na trodnevnom uličnom festivalu nastupa preko 900 izvođača iz zemlje i inozemstva, od kojih oko 600 osoba s invaliditetom.
Edukacija i priprema volontera za rad planira se za 17. svibnja od 15 do 20 h na Fakultetu elektrotehnike i računarstva u Zagrebu (FER), Unska 3, dvorana B4.

Više informacija o festivalu i o prijavi za volontiranje potražite na web stranici fm.dti.hr.

poziv volonterima 1