Natječaj za demonstratore – rezultati

ODSJEK ZA PEDAGOGIJU

Zagreb, 14. 2. 2017.

Na Natječaj za dva demonstratora/demonstratorice na Odsjeku za pedagogiju (na kolegijima Interkulturalizam i obrazovanje i Osnove interkulturalne pedagogije) raspisan 8. 2. 2017. prijavljeno je sedam studentica i studenta pedagogije. Temeljem uvjeta i kriterija Natječaja (prosjek ocjena na studiju, angažman u dosadašnjem studiju) Natječajno povjerenstvo za izbor  demonstratora/demonstratorice na Odsjeku za pedagogiju u sastavu prof. dr. sc. Vedrana Spajić- Vrkaš, doc. dr. sc. Marija Bartulović i dr. sc.  Ana Širanović odabralo je sljedeću kandidatkinju i kandidata:

1. Marija Dejanović
  2. Petar Hokman

Svi kandidati i kandidatkinje koji nisu prošli na Natječaju pozivaju se na razgovor s članicama Natječajnog povjerenstva u srijedu, 15. veljače u  18:15 sati.