Odsjek za pedagogiju na Orijentacijskim danima i Smotri Sveučilišta u Zagrebu

Orijentacijski dani za studente 1. godine prijediplomskog i diplomskog studija održali su se 2. i 3. listopada 2023. godine u prostorima Filozofskog fakulteta. Uz program Orijentacijskih dana, ove se godine uvela jedna novina – predstavljanje svakog odsjeka na štandovima. Na štandu Odsjeka za pedagogiju bili su prisutni naši studenti predstavnici svake godine studija iz prošle akademske godine (2022./2023.) zajedno s koordinatoricom asistenticom Marom Sesar. Zahvaljujemo našim studentima na volji i izdvojenom vremenu za prisustvo na Orijentacijskim danima.

Osim Orijentacijskih dana, asistentica Mara Sesar koordinirala je aktivnosti i za 28. Smotru Sveučilišta u Zagrebu koja se održavala od 9. do 11. 11. 2023. na Zagrebačkom velesajmu, u prostorima Kongresne dvorane i dvorane Zimski vrt. Zainteresirani posjetitelji imali su prilike posjetiti izložbeni prostor Filozofskog fakulteta u Kongresnoj dvorani na kojemu je predstavljen i naš Odsjek za pedagogiju.

Budući studenti pedagogije, veselimo vam se!