Prof. Slunjski i prof. Bouillet na “26. Danima ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja”

Prof. dr. sc. Edita Slunjski i prof. dr. sc. Dejana Bouillet održale su pozvana izlaganja na 26. Danima ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja Splitsko-dalmatinske županije “Mirisi djetinjstva”. Ovaj znanstveno-stručni skup održan je u Splitu od 10. do 11. studenog 2023. godine, u organizaciji Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Splitu i brojnih dječjih vrtića. Pokrovitelj skupa bila je Agencija za odgoj i obrazovanje. Prof. dr. sc. Edita Slunjski govorila je o umrežavanju odgojitelja kao putu razvoja kvalitetne prakse ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja, a prof. dr. sc. Dejana Bouillet o umrežavanju znanstvenika i praktičara kao mostu povezivanja teorije i prakse ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja.