Održana završna konferencija HRZZ projekta

Dana 19. travnja 2024. godine u suorganizaciji Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Agencije za odgoj i obrazovanje održana je završna konferencija HRZZ projekta na temu: “Sustav ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja kao temelj prevencije socijalne isključenosti djece” koji se uz vođenje prof. dr. sc. Dejane Bouillet provodio od 2020. do 2024. godine.  Konferencija je okupila stotinjak sudionika  – dionika sustava ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja. Predstavljeni su rezultati projekta i model pedagoške podrške djeci u riziku socijalne isključenosti. Predstavljen je priručnik KIPPO: Kvalitetno, inkluzivno, preventivno pedagoško osnaživanje u izdanju izdavačke kuće Alfa d.d. Voditeljica projekta iskreno se zahvaljuje studenticama 2. godine preddiplomskog studija Pedagogije na pomoći u organizaciji i realizacije programa konferencije.