Predstavljanje knjige “Obrazovanje – snaga generacije izvan okvira”

U Zagrebu i Rijeci održano je predstavljanje knjige ”Obrazovanje – snaga generacije izvan okvira” autora prof. dr. sc. Ivana Đikića, redovitog profesora Sveučilišta J. W. Goethea u Frankfurtu, prof. dr. sc. Edite Slunjski, redovite profesorice Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu te dijela studenata pedagogije.

Knjiga Obrazovanje – snaga generacije „izvan okvira” izuzetno je vrijedan prilog popularizaciji obrazovanja i znanosti i prava znanstvena rasprava jer dubinski analizira i razlaže uzroke i etiologiju društvenih poremećaja nastalih kao posljedice zanemarivanja značaja obrazovanja i znanosti.

Detaljnije informacije o tome kako je bilo na predstavljanju knjige možete pronaći na ovoj i ovoj poveznici.